מודלים אדריכליים בתלת מימד - 3D Factory
הדפסות תלת מימד - 3D Factory
צרו קשר עם הדפסות תלת מימד

מודלים אדריכליים- הדפסה בתלת מימד!

בית / בלוג / מודלים אדריכליים- הדפסה בתלת מימד!

בשנים האחרונות יש שינויים גדולים בשוק הנדל”ן מה שימייצר ביקוש עבור מודלים אדריכליים בתלת מימד. בארץ, יש אלפי חברות המתעסקות בתחום. החל מחברות של בנייה ועד ליזמים, משקיעים וקבוצות רכישה. אין ספק שהרווחים מתחום הנדל”ן הם בין הגבוהים שאפשר לייצר מעסקאות. על כן, יש גם הרבה התעניינות בכל הקשור להדפסות תלת מימד של פרויקטים אדריכליים.

הדרך המושלמת להצגת פרוייקט נדל”ן

בעבר, פרויקט נדל”ן היה מוצג על קטלוג כרומו צבעוני, היום זה הרי ברור שכולם הולכים על הדמיות תלת ממדיות, המציגות תמונה אמיתית ויפה של הפרויקט האדריכלי. המודל האדריכלי עצמו נעשה תוך כדי שימוש באמצעות מדפסת תלת מימד, בה נעשה שימוש בחומרים שונים וכך הפרויקט מוצג לפרטי פרטים ובצורה ויזואלית ומוחשית ביותר. לאותו מודל אדריכלי מודפס, יש כוח שיווקי עצום אל מול הלקוח. בזכות מודל כזה, הלקוח יכול להשתכנע לרכוש את הדירה בפרויקט המסוים ואפילו יכול לראות איזה דירה הוא הולך לרכוש, מה קורה בסביבה שלה, איך נראה הבניין ועוד. אם בעבר, הלקוח היה צריך לשבור את הראש ולנסות להבין את השרטוטים השונים שניתנו לו, כיום אין צורך בהם, שכן כל הפרויקט מוצג בצורה ברורה עם פרטים מדויקים. זאת כמובן תודות לשימוש במדפסות תלת ממד.

הדפסת תלת מימד חומרים

הדמיות בתלת ממד גם למעצבי פנים וארכיטקטים

אם אתם מעצבי פנים, בוגרי לימודי עיצוב פנים או במידה ואתם ארכיטקטים ויש לכם פרויקט של עיצוב, תוכלו להציג אותו על ידי שימוש בהדפסת תלת ממד. שימו לב, האפשרויות עם הדפסה בתלת ממד הן מגוונות ולמעשה השמיים הם הגבול. אתם תוכלו להזמין מודל של עיצוב החלל שלכם. אותו מודל, יכלול ירידה לפרטים וכמו כן תוכלו כמובן לשלב בו רהיטים וכל דבר שתרצו. כאשר המודל יהיה מוכן, תוכלו לראות את החומרים, העיצוב והשילוב ביניהם. בהתאם לכך, תוכלו גם לראות את האווירה שתהיה באותו החלל. כל זאת, עוד לפני שהפרויקט בכלל יצא לפועל. תוכלו גם לבצע שינויים וכל שצריך, על מנת שהפרויקט בסופו של דבר, יהיה לשביעות רצונכם וכמו שאתם רציתם שהוא יהיה מבחינת התכנון והעיצוב.

מעבר לכך, בזכות שימוש בהדפסה תלת ממד לצורך יצירת מודל אדריכלי, אתם תוכלו להראות ללקוחות שלכם את התמונה של היצירה שלכם. אותה יצירה שהם יבחרו לרכוש. בנוסף, ההבנה וההסברים גם יהיה הרבה יותר פשוטים, שכך יש מודל מוחשי שניתן לראות אותו בפועל.

אדריכלות נוף – מודלים אדריכליים בתלת מימד

הדפסה בתלת ממד איננה רק בשירותם של מעצבי פנים וארכיטקטים, אלא היא גם בשירותם של אדריכלי נוף. תסכימו איתנו, שזוהי משימה קשה ומורכבת לתכנן נוף, מבלי שיש ברשותכם הדמיה כללית של כל האזור. על כן, רבים מאדריכלי הנוף משתמשים בהדפסת תלת ממד על מנת להציג את תכנון הנוף שלהם. כאשר הם מבצעים את התכנון, הם יכולים להציג את השבילים, סוגי הצמחייה והעצים ובכלל את כל התכנון במרחב. כך ניתן לשלב את תכנון הנוף יחד עם הנוף האורבני וכל זאת בצורה מושלמת ומפורטת ותודות להדפסה בתלת ממד. מעבר לכך, כאשר מתקבלת תמונה ברורה וויזואלית של תכנון הנוף, אז הרבה יותר קל להבין אם נעשו שגיאות בתכנון וכמובן לתקן אותן בקלות ורק אז לצאת לדרך עם הפרויקט.

3D Factory

פרטי התקשרות

מייל: info@3dfactory.co.il

טל: 058-6127789

תל אביב יפו

ישראל

שאלות?

צרו איתנו קשר

    דילוג לתוכן