הדפסות תלת מימד - 3D Factory
צרו איתנו קשר

חומרי גלם שונים הקיימים בתחום הדפסת תלת מימד

בית / חומרי גלם שונים הקיימים בתחום הדפסת תלת מימד

תחום ההדפסה הדיגיטלית נהפך לנושא חם ומדובר אשר משתמשים בו לא מעט בתעשיות שונות, אם זה לתעשיית הבנייה, עיצוב הבית, תכשיטנות, תעשיית תעופה, אדריכלים, יזמים והרשימה עוד ארוכה. הדפסה דיגיטלית למעשה מאפשרת לנו לבנות אב טיפוס או הדמיה של מוצר מסוים ולהדפיס אותו באופן מוחשי על ידי מדפסת תלת מימד אשר מדפיסה את הדגם מחומר פולימרי נוזלי אשר מתקשה כאשר הוא בא במגע עם קירור.

כיום, יש לא מעט חומרים במבחר עשיר ומגוון לתחום המדפסות התלת מימדיות המקצועיות. חברות שונות אשר מתעסקות בתחום זה, מספקות את החומרים הללו בהתאמה אישית לכל סוג מדפסת ולפי צרכי הלקוח, בין אם מדובר במדפסת אשר משמשת להדפסות צבעוניות, או פולימרים פלסטיים ואפילו מתכות וקרמיקות שונות לצרכים מגוונים בתעשייה.

מבין הסוגים השונים של החומרים, תוכלו למצוא את הבאים:

חומרים פולימריים  MJPשהם חומרים למטרת הזרקת פולימרים POLYJET – חומרים אלו משמשים להדמיית מוצרים שונים, אם זה להדמיית מוצרים אלקטרוניים, מוצרים מכאניים, הדמית שיניים, תחום האלקטרוניקה ועוד.

חומרים פלסטיים או שעווה ליציקות מוצרים שונים (MJP/SLA) – חומרים אלו משמשים לתעשיות אשר זקוקות להדמיית מוצרים מפלסטיק או שעווה כמו – להדמיית שתלים לשיניים, להדמיית תכשיטים ומוצרים נוספים אחרים.

חומרים פולימריים עם תכונות חומר סופיות SLS שהוא חומר סינטור אבקות בלייזר – חומר זה משמש תעשיות שונות כמו – ליצור צינורות גמישים, רכבים אלקטרונים ועוד חומרים שונים אשר זקוקים לגמישות ולגומי על מנת שלאחר מכן יהיה ניתן לבצע בהם שינויים גמישים.

חומרים פולימריים SLA סטריאוליטוגרפיה – הינם משתמשים למגוון תעשיות אשר זקוקות ליצר מוצר גמיש ומדויק.

חומרים פולימריים SLA Production סטריאוליטוגרפיה – חומר זה נמצא בעיקר במדפסות ייצור גדולות ומשמש לייצור הדמיות רציניות של מוצרים גדולים, אם זה בתחום האלקטרוניקה, מכונות ענק, תכשיטים, הדמיית משחקי מחשב, קסדות, מאוררים לתעשיות ועוד מוצרים שונים.

חומרים למדפסות CJP צבעוניות (ProJet 4500 / ProJet X60) – לצורך מדפסות אלו, יש צורך בחומרים צבעוניים והם משמשים תעשיות שונות כמו – תחום ההנעלה מוצרים צבעוניים ועוד.

3D Factory

פרטי התקשרות

טל: 03-6127789

מייל: info@3dfactory.co.il

וואצאפ: 058-6127789

דרך שלמה 65

תל אביב יפו

ישראל

ראשון – חמישי: 9:00 – 17:00

 

שאלות?

צרו איתנו קשר