ההבדל בין מדפסות תלת מימד לבין מדפסת רגילה - 3D Factory
הדפסות תלת מימד - 3D Factory
צרו קשר עם הדפסות תלת מימד

ההבדל בין מדפסות תלת מימד לבין מדפסת רגילה

בית / בלוג / ההבדל בין מדפסות תלת מימד לבין מדפסת רגילה

עולם המדפסות הולך ומתקדם בקצב מסחרר ובעלי משרדים רבים מתחדשים מדי תקופה מסוימת במדפסות חדשות אשר מותאמות לעידן המודרני של היום אך מה ההבדל בין מדפסות תלת מימד? ישנן חברות המחזיקות במדפסות רגילות ומשוכללות, אך ישנם עסקים או חברות המחזיקים מדפסות תלת מימד משוכללות. אז לא משנה איזו מדפסת אתם מחזיקים ברשותכם, תמיד יש לקחת בחשבון את רכישת ראשי דיו למדפסת שלעיתים יכולים להיות יקרים, אך כמובן שאם אתם חייבים מדפסת איכותית מסוג מסוים, שווה לרכוש את ראשי הדיו, גם אם הם יקרים יותר מהסטנדרט המקובל.

מהי מדפסת תלת מימד?

מדפסות תלת מימד הם הטרנד האחרון בתחום מדפסות 3d והיא מאפשרת למחזיקים בה ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת ביותר. מדפסת זאת מאפשרת לכם ליצור חומרים מוחשיים, וזאת לאחר שכבר הצגתם אב טיפוס למודל של הדפסת חלקיקי שונים, כך שבעת ההדפסה תוכלו לראות באופן מוחשי את המוצר שברצונכם להדפיס. כמובן שמדובר במדפסת שונה ממדפסת משרדית אותה כל אחד מכיר היטב וגם מחזיק בביתו , והוא מיועד למגוון רב של תעשיות כמו – לאדריכלים המעוניינים להדפיס תכניות בנייה בתלת מימד ולהציג אותן ללקוחות, ליזמים המפתחים מוצרים שונים, לתעשיית הרפואה, לסטודנטים הנדרשים להגיש עבודות המודפסות בתלת מימד, ליצור מודלים, לקבלנים, יזמים, גרפיקאים ועוד מגוון תעשיות שונות.

 

מדפסת תלת מימד מתקדמת

 

ראשי דיו למדפסת תלת מימד

אז כבר הבנו שמדפסת תלת מימד שונה מהמדפסות הרגילות, אך חשוב לציין כי גם האביזרים שלה שונים ממדפסות רגילות ובעיקר ראשי הדיו אינם דומים לאלה של מדפסות רגילות. לכן, אם ברצונכם לרכוש מדפסת ולבצע הדפסות תלת מימד לעסק, עליכם להכיר גם את ראשי הדיו למדפסות ולדעת היכן לרכוש אותן במחיר הוגן ושווה לכל כיס. ברוב המקרים תוכלו להתייעץ עם חנויות אשר מוכרות את מדפסות אלו אשר וודאי מחזיקות גם בראשי דיו, כך שתוכלו לרכוש מחנויות אלו כאשר הם יגמרו. מעבר לכך, תוכלו למצוא אביזרים שונים למדפסת לחנויות אינטרנטיות ופשוט להזמין בעת הצורך.

כמה זה עולה לכם?

מדפסות תלת מימד כמובן יקרות יותר ממדפסות רגילות או מדפסות משולבות אותן ניתן למצוא בכל חנות למוצרי חשמל, שהרי מדפסות אלו יקרות ומורכבות ועשיות על ידי מיטב הטכנולוגיה החדשנית. כיום, יש לא מעט חנויות אשר מחזיקות את מדפסות אלו ומציעות אותן עבור לקוחותיהם. כאשר רוכשים מדפסת תלת מימד, חשוב לייחס חשיבות לפרמטרים הבאים שיבטיחו לכם רכישה נבונה: ראשית, רכשו את המדפסות רק ממקום אמין ובעל המלצות, בדקו אם יש אחריות עם המדפסת ומה קורה בעת תקלה, בקשו הסבר מעמיק על התפעול של הדפסת, הרי בכל אופן לא מדובר במדפסת רגילה, בדקו אם הפונקציות של המדפסת ישמשו את המטרה שלכם ואת הצרכים שלכם ביום יום, בדקו את איכות המותג של המדפסת, הרי יש לא מעט יצרנים בשוק המציעים את מדפסות אלו.

3D Factory

פרטי התקשרות

טל: 03-6127789

מייל: info@3dfactory.co.il

וואצאפ: 058-6127789

דרך שלמה 65

תל אביב יפו

ישראל

ראשון – חמישי: 9:00 – 17:00

13.5.24 – יום הזיכרון – סגור

14.5.24 – יום העצמאות – סגור

שאלות?

צרו איתנו קשר

    דילוג לתוכן