תיאור מוצר

הקריאטור פרו היא מדפסת תלת ממד שפועלת בטכנולגיה של המסת חוט והדפסה בשכבות (FDM), היא מדפסת דסקטופ אידאלית למייקרים ולמתחילים, המדפסת מבוססת על קוד פתוח, דבר המאפשר יכולות התאמה מיוחדות לצורכי השימוש של הלקוח, מהמשתמש המתחיל ועד למתקדם.

הדפסת תלת ממד מאתגרת אותנו לחשוב בצורה יצירתית. היא מעוררת בנו השראה לחפש דרכים חדשות לפתרונות ישנים, לשיפור הצורה בה דברים עובדים. כיום אין מקום לגבולות ומגבלות ביצירתיות. לצורך זה הקריאטור פרו אידיאלית, היא מאפשרת הדפסות מורכבות על ידי שימוש בשני ראשי אקסטרוזיה, כאשר אחד הראשים בונה את המודל והשני בונה את התמיכות למודל מחומר אחר (HIPS), חומר זה מתמוסס בנוזל אורגני (די- לימונן) מה שמאפשר הדפסת מודלים וחלקים מורכבים.

למדפסת משטח הדפסה חדיש בעל מערכת חיבורים מיוחדת המעניקה יציבות מירבית למודל למשך כל זמן ההדפסה. הקריאטור פרו מגיעה עם מגש הדפסה עבה המאפשר עבודה בטמפרטורות גבוהות וצימצום מקסימלי של עיוותים בהדפסת מודלים גדולים. המדפסת בעלת מערכת איזון המורכבת משלושה ברגים לאיזון פשוט ומהיר. כמו כן למדפסת שטח הדפסה מרווח המאפשר הדפסת מספר מודלים במקביל.

מסגרת פלדה מוצקת מהווה את השלד של הקריאטור פרו, דבר המאפשר הדפסה במהירויות גבוהות עד יותר מ 55 אחוז מהדגם הקודם של החברה. השלד הכבד של המדפסת הופך אותה לסוס עבודה אידיאלי לכל סוג משתמש.

 

פרטים טכניים:

מספר אקסטרודרים- 2

מידות כלליות: mm 381*467*320

שטח הדפסה: mm 150*145*225

תמיכה בפורמטים מסוג: G3X/OBJ/STL

תאימות: Linux / OSX / Mac and Windows

הדפסה מ: sd card or usb

דיוק הדפסה: 0.1-0.2 מ"מ

עובי שכבה: 0.1-0.3 מ"מ

קוטר דיזה: 0.4 מ"מ

מהירות: 40-100 מ"מ לשניה

תכונות מיוחדות:

משטח הדפסה משופר ומתחמם

תמיכה במגוון חומרים

הדפסה בשני ראשים

מסך LCD פשוט לשימוש

הדפסה ברזולוציה גבוהה

תאורת לד מתחלפת